KRZYSZTOF KACZOR

Wokalista, gitarzysta, pianista. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, oraz obecny student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego, kierunku Wokalistyka Estradowa na Wydziale Jazzu.

Od dziecka związany z muzyką, w szkole podstawowej uczęszczał na zajęcia z fortepianu, w gimnazjum i liceum ulubionym instrumentem stała się gitara. Śpiewem zainteresował go chór akademicki Uniwersytetu Śląskiego, oraz równoczesne lekcje z Emisji Głosu, a później również z wokalistyki rozrywkowej.

Dzielił scenę z popularnymi wokalistami polskimi min. z Justyną Steczkowską, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem Cugowskim czy Tomsonem i Baronem.

Pracuje od kilku lat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi ucząc śpiewu w różnych szkołach na terenie Śląska min. Szkoła Hollywoodzka w Bielsku Białej czy Szkoła Muzyki rozrywkowej „Fabryka” w Rybniku.

Czynnie bierze udział w warsztatach wokalnych oraz konferencjach naukowych prowadzonych przez Dominikę Płonkę, Paulinę Kujawską, Piotra Markowskiego, Huberta Noe.

Obecnie pracuje oraz zgłębia aspekty techniki MIX oraz Flow Phonation, uczęszczając regularnie na zajęcia z Danutą Sandecką, a interpretacji i stylistyki uczy się pod okiem Mietka Szcześniaka.

Najlepiej czuje się w stylistykach: Pop, Funk, Soul, RnB, Jazz.

Powrót na stronę główną.